7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak

7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak

7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak

Karton bardaklar pek çok organizasyonda kurtarıcı olan ürünlerdir. Doğum günleri, düğünler, davetler, özel etkinlikler ve daha pek çok etkinlikte hijyen ve kolaylık arayan herkes karton bardak kullanmayı tercih eder. Bunun yanı sıra işletmelerde de oldukça sık kullanılan karton bardaklar hem sıcak hem de soğuk içecekler için ideal yapıdadırlar. Farklı renk ve desen çeşitlerinde üretilebilen 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak baskılı, baskısız, kapaklı, kapaksız gibi pek çok artı özellikle de üretilebilirler. 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak bu yönleriyle de kullanıldıkları her alanda ihtiyaç duyulan tüm talepleri fazlasıyla karşılarlar. 


Farklı Boyutları Olan Karton Bardak Çeşitleri

Karton bardakların farklı ölçüleri mevcuttur. Karton bardakların ölçüleri Oz ile ifade edilir. 7 Oz standart olan ölçüdür ve 198 gr ağırlığa karşılık gelir. İstenilen taleplere göre farklı ölçülerde karton bardak üretimi yapılabilir. Ancak standart olarak kullanılan 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak neredeyse her ihtiyacı başarıyla karşılarlar. Standart ölçülere sahip olmalarına karşılık bu bardakların üzerine istenilen tasarımlar yapılabilir. Şirket logoları, özel etkinliklerin sembolleri, bireysel kullanımlarda kişisel talepler ve daha pek çok farklı tasarım karton bardaklarda kolaylıkla uygulanabilir. Sizlerin de 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak ihtiyacınız varsa +90 530 221 3485 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilir, ihtiyacınıza göre olan karton bardak ürünlere kaliteli bir hizmetle ulaşabilirsiniz. Standart ürünlere ya da farklı ölçülerde üretilebilen özel ölçülere ulaşmak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir. 


7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak , 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak Fiyatlari , 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak toptan fiyatlari , 7 Oz Standart Tasarım Karton Bardak imalatçısı , ,