Karton Bardak Türkiye

Karton Bardak Türkiye

Karton Bardak Türkiye

17.8.2020

252

Karton Bardak Türkiye

Karton bardaklar, sıcak ve soğuk içecekleri taşınması ve muhafazası için rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerdir. Son yıllarda birçok alanda tercih edilen karton bardaklar, kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Karton Bardak Türkiye firması olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz karton bardaklar, birçok özelliğe ve pratik kullanıma sahiptir. İşyeri, hastane, ofis, okul, kafeterya, çay bahçesi, kafe gibi insanların toplu olarak yaşadığı alanlarda da karton bardaklar tercih edilmektedir. Hem sağlık açısından hem de kullanım kolaylığı sağlayan karton bardakları firmamızdan satın alabilirsiniz.

Karton Bardak Sağlıklı mıdır?

Karton Bardak Türkiye firması olarak ürünlerimizin üretiminde doğal selüloz kullanmaktayız. Doğal ve bitkisel selüloz sayesinde karton bardaklar, insan sağlığına hiçbir zarar vermez. Plastik ve köpük bardaklar, sıcak ile teması sonrasında ortaya çıkan kimyasal madde, karton bardaklarda görülmez. Sıcak- soğuk tüm içecekler için kullanıma elverişlidir. 

İşinde uzman kişiler tarafından denetlenen karton bardakların üretiminde kimyasal ve kanserojen madde içeren maddeler bulunmaz. Kapaklı karton bardaklar sayesinde içerisindeki içeceğin, dışarıdaki hava ile teması engellenir. Sağlık açısından herhangi bir sakıncası bulunmayan, çevre dostu karton bardakları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Karton Bardak Kullanım Alanları

Karton Bardak Türkiye firması olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz karton bardakları birçok alanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kafe, işyeri, ofis, ev, okul, hastane gibi mekânlarda ve doğum günü, nişan, söz, kına, düğün gibi organizasyonlarda karton bardakları kullanabilirsiniz. Sızdırmaz özelliğe sahip; dayanıklı karton bardaklar içerisinde bulunan sıvının kolaylıkla taşınmasını sağlamaktadır. 

Bu özelliği sayesinde son yıllarda işletmelerin vazgeçilmez ürünleri arasına girmiştir. Karton bardakları; piknik, yolculuk esnasında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tek kullanımlık karton bardaklar, insanların hayatını büyük oranda kolaylaştırmıştır. Bulaşık yıkama derdi bulunmayan karton bardak çeşitleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

,