Karton Bardak İstanbul

Karton Bardak İstanbul

Karton Bardak İstanbul

20.8.2020

559

Karton bardak; su, çay, meşrubat, meyve suyu, kahve gibi soğuk ve sıcak içeceklerin satışını ve servisinin yapıldığı, özel olarak üretilmiş bardaklardır. Karton bardak İstanbul olarak kapaklı kapaksız farklı boyutlarda birçok karton bardak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Karton bardak üretiminde doğal ve kaliteli selüloz kullanmaktayız. 

Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz, işinin ehli ve uzman kişilerdir. Karton bardak üretiminde 1. Sınıf malzemeler, uzman ve deneyimli kişiler tarafından üretilmektedir. Ürünlerimiz piyasaya çıkmadan önce işinde uzman kişiler tarafından denetimi gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından üretilen karton bardaklar; işyeri, ofis, okul, hastane, kafeterya, çay bahçesi gibi tüm alanlarda kullanıma elverişlidir. 

Kaliteli malzeme kullanılarak ürettiğimiz bardakların, insan sağlığı açısından hiçbir zararı bulunmamaktadır. Plastik bardaklarda görülen sıcak su ile temas sonrasında ortaya çıkan kimyasallar, karton bardakta oluşmamaktadır. Ayrıca doğal selüloz olarak kullanılarak üretilen karton bardaklar, çevre dostudur. Doğada kısa süre içerisinde yok olur.

Karton Bardak Neden Tercih Edilir?

Günümüzde salgın hastalıkların artması, insan yoğunluğu, yoğun iş temposu gibi nedenlerden dolayı karton bardakların kalabalık alanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer almasını sağlamıştır. Karton bardaklar tek kullanımlı olduğundan hem hijyen açısından hem de kullanım kolaylığı açısından oldukça elverişlidir. 

Karton bardak İstanbul firması olarak kaliteli malzeme kullanılarak ürettiğimiz karton bardaklarda, plastik bardaklarda görülen el yanma sorunu görülmez. İşyeri, ofis, hastane gibi kalabalık ortamlarda içecek servisi için karton bardaklar, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yansıra karton bardaklar, maliyet olarak uygun fiyatlı olması, işletmelerin ve insanların ilk tercihleri arasında yer almasını sağlamıştır. Karton bardak İstanbul olarak özenle üretimini gerçekleştirdiğimiz karton bardaklar üzerine logo ve amblem baskısı yapılabildiğinden reklam ve tanıtım olanağı da sunmaktadır. 

,