İstanbul Karton Bardak İmalatçısı

İstanbul Karton Bardak İmalatçısı

İstanbul Karton Bardak İmalatçısı

İstanbul karton bardak imalatçısı olarak karton bardak üretimi yapan kurumsal firmalardan biriyiz.  Karton bardak kullanımı ülkemizde son zamanlarda cam bardak ya da plastik bardaktan sonra tercih edilen bir tür malzeme olmaktadır. Karton bardak ya da kâğıt bardak olarak bilinen bu malzemeler cam bardağa göre biraz daha az kaliteli fakat plastik bardağa göre de daha kaliteli ve sağlıklı yapısına sahiptir. Çoğunlukla promosyon için üretilen karton bardaklar, sağlık açısından tehdit içeren unsur barındırmamakla birlikte geri dönüşüme gidebilmesi özelliği ile de çevre dostu ürünler arasında yer almaktadır. 

Karton Bardak İmalatı ve Satışı

İstanbul karton bardak imalatçısı olarak gelişmekte ve değişmekte olan teknolojiyi yakından takip etmekte ve doğal sağlıklı ve hijyen koşullarına uygun karton bardak imalatı yapmaktadır.  Farklı içecekler için çeşitli desenlerde karton bardak imalatı yaparak sizlerin sıcak ve soğuk içecekleriniz için uygun kalitede karton bardak imalatı yapmaktayız kurumsal firma olarak aynı zamanda sizlerin ihtiyacına uygun olarak özel tasarımlı karton bardak üretimi de yapmaktayız. 

İstanbul Karton Bardak İmalatçısı , İstanbul Karton Bardak Toptan Fiyatlari , İstanbul 7 oz karton bardak toptan fiyatlari , İstanbul karton bardak imalatçısı , ,